Historia firmy

ALKON - to istniejąca od 1993 roku, dynamicznie rozwijająca się firma z doświadczeniem, specjalizująca się w przetwarzaniu profili aluminiowych oraz produkująca drzwi i okna aluminiowe. Proponujemy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które cechują nowoczesne rozwiązania technologiczne, zapewniające uzyskanie wysokiego standardu użytkowego i estetycznego.

Podstawowe stosowane przez nas systemy profili to: METALPLAST - BIELSKO, PONZIO, METRA, ZML KĘTY.

Systemy te umożliwiają wykonanie elementów zabudowy zewnętrznej i wewnętrznej z izolacją termiczną, lub bez izolacji.

Oferujemy m.in.:

 • ścianki działowe różnego typu,
 • boksy,
 • szeroką gamę okien (stałe, rozwierne, uchylne, obrotowe, uchylno-rozwierne, przesuwne bądź uchylno-przesuwne),
 • drzwi, w tym drzwi przesuwne (o napędzie ręcznym, lub automatycznym) i wahadłowe,
 • wiatrołapy,
 • fasady aluminiowe,
 • daszki,
 • witryny,
 • regały,
 • gabloty i tablice informacyjne (także podświetlane i zamykane),
 • konstrukcje aluminiowe przestrzenne, między innymi obudowy maszyn.

Stosowane przez nas systemy umożliwiają zastosowanie wypełnień szklanych (szyby pojedyncze, zespolone), paneli aluminiowych, płyt gipsowo-kartonowych, oraz poliwęglanowych o grubości 3-40mm. Istnieje możliwość gięcia profili co umożliwia wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji łukowych.

Profile poddawane są lakierowaniu proszkowemu (dostępne są wszystkie kolory z palety RAL), lub anodowaniu w kolorach: złotym, brązowym, szampańskim i naturalnym aluminiowym. 


Nasze produkty wykonujemy według indywidualnych życzeń, wymagań, i uzgodnień z klientem.

Wszystkie nasze wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty a otwartość naszej firmy pozwala na dostosowanie się do szczególnych wymagań naszych klientów.

Jeśli nasza oferta spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony zapraszany do odwiedzenia siedziby naszej firmy lub o kontakt telefoniczny w celu uzyskania dalszych informacji.

Poznańska firma Alkon to producent tanich drzwi oraz konstrukcji aluminiowych, okien aluminiowych, fasad aluminiowych. Oferuje też wiatrołapy i daszki. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

 

Konstrukcje Aluminiowe Alkon
Jacek Urbaniak
61-324 Poznań, ul. Ostrowska 502

Tel. kom.: 502-362-667
Tel. kom.: 501-351-936

Tel/Fax: 61 8705003

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi partnerzy

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem